Ontmoet ons hoofdkantoor

Wij zetten ons in

voor de beste OCA-aanpak

null

Lucas IJsbrandy

Directeur

020 312 16 80
lucas.ijsbrandy@oca.nl

null

Hermine van Schaik

Directeur

020 312 16 80
hermine.vanschaik@oca.nl

null

Arno Engers

Manager Onderzoek en Ontwikkeling

020 312 16 80
a.engers@oca.nl

null

Merith Landwier

Cliënten service manager

020 312 16 80
merith.landwier@oca.nl

null

Petra Meka

Cliënten service medewerker

020 312 16 80
petra.meka@oca.nl

null

Gijs de Kock

Kwaliteitsmanager

020 312 16 80
gijs.dekock@oca.nl

null

Ria Henneke

Financiële administratie

020 312 16 80
ria.henneke@oca.nl

null

Eveline de Geus

Psycholoog & Zorgpadontikkelaar

020 312 16 80
eveline.degeus@oca.nl

null

Mariëta Wolter

Ergotherapeut

020 312 16 80
m.wolter@oca.nl

null

Ilse Baars

Financieel controller

020 312 16 80
ilse.baars@oca.nl